Nslyplr.com olarak, tüm İnternet kullanıcılara en güzel şekilde sadeleştirilmiş bir biçimde nasıl yapılır? sorularını cevaplamak için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz.  Nslyplr.com olarak çalışmalarımıza proje aşamasında Eylül 2016 tarihinde başladık ve ismimizi tescil ederek tam anlamıyla Aralık 2016 yılında faaliyete girdik. Amacımız son kullanıcılara hem ürün tanıtımı yapmak hem de hobi, el uğraşı, el sanatı vb. gibi kendileri bir şeyler yapmak isteyen kullanıcılara kaynak olacak bir platform hazırlamaktır. Web sitemizin üyelik sistemi sayesinde site içerisinde arkadaşlıkla oluşturup üyeler bir birleri arasında mesajlaşabilecek ek olarak her üye kendi hüner ve marifetlerini göstermek için internet sitemize kendi konularını ekleye bileceklerdir.

Nslyplr.com olarak tüm Türkiye’de marka olma yolunda ilerlemek ve kullanıcılara makale ağırlıklı olmak üzere aynı zamanda resim ve video destekli de nasıl yapılır konularını anlatmak faydalı bilgiler sağlayacak bir platform bilinci yaratmak bizlerin asıl hedefidir. Geniş yetkili kadromuz ile hem soracağınız sorulara cevap verme oranımız yüksek olacağını, gönderdiğiniz içeriklerin ne kısa zamanda yayınlanacağını belirtmek isteriz.

Son zamanlarda gelişen internet teknolojisi ve bununla beraber yayınlaşan internet kullanımı, her kesin hobisel uğraşları bizi bu fikre itmeyi zorladı ve projemizden oldukça eminiz ve severek projemizi geliştirmeye devam edeceğiz. İlerleyen günler de Nslyplr.com ailesi olarak çeşitli kampanyalar ve promosyon ürünleri hazırlayarak bizleri daha iyi tanımanız için sizler ile daha çok etkileşime geçeceğiz. Nslyplr.com olarak sizlere marka bilincimizi tanıtmak ve bizleri daha iyi tanıyabilmeniz için sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bizleri takip edebilirsiniz.

Web sitemizde de gördüğünüz üzere farklı kategorilerde farklı içerikler sizlere sunacağız. Bu aşamada şuan için içerik hazırlayacağımız kategoriler;

  • Genel
  • Sağlık
  • Otomotiv
  • Teknoloji
  • Bahçe
  • Dekorasyon
  • Mutfak
  • Kişisel
  • Hobi

Bu kategorilere sizlerde en uygun içeriklerinizi göndere bilirsiniz. Her yazıda farklı emojiler kullanarak o yazıya ait düşüncesini emojiler ile belli edebilirsiniz.

nslyplr.com emojileri
nslyplr.com emojileri

İnternet sitemizde siz kullanıcılarımızı eğlenceli bir ortam sağlamak için mizah duygusunu da ön plana çıkartmıştır. En kısa zamanda açılacak Nslyplr.com Çalışma Ofis’imize de sizleri bir er Kahve içmeye ve emoji hediyesi vermeye davet edebiliriz. Nasıl yapılır ailesine katılmak için ister Facebook adresinizi kullanın isterseniz manuel kayıt oluşturun tamamen sizin inisiyatifinize kalmış bir özelliktir. İçerik paylaşan değerli yazarlarımıza her ay farklı süprizler de göndereceğimizi bilmenizi isteriz.

Nslyplr.com ailesine hoş geldiniz aklınıza takılan soru, görüş ve önerileriniz için İletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Nslyplr.com Renki Logo
Nslyplr.com Renki Logo
Nslyplr.com Renksiz Logo
Nslyplr.com Renksiz Logo

Giriş Yap

Nslyplr.com portalına girş yap marifetlerini göster.
Halen hesabınız yok mu ?
Kayıt Ol

Şifre Hatırlama

Nslyplr.com portalındaki şifreni sıfırlamak üzeresin.

Geri dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Nslyplr.com portalına katıl ve marifetlerini göster.
veya

Geri dön
Giriş Yap